• havai fişek
 • havai fişek
 • izmir organizasyon animasyon
 • izmir organizasyon evlilik teklifi organizasyonu
 • izmir organizasyon reklam
 • izmir organizasyon kurumsal organizasyonlar
 • izmir organizasyon palyaço servisi
 • Animasyon
 • Havai Fişek Gösterisi
 • ajans hizmetleri
 • Evlilik Teklifi Organizasyonu
 • Yürüyen reklamlar, reklam arabaları, reklam bisikletleri, stand çalışmaları, reklam maskotları...
 • Kurumsal açılış organizasyonları, tanıtımlar, kokteyller...
 • Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz.

İzmir Organizasyon

izmir organizasyon 2006 yılından beri sektörümüzde yeniliklerin peşinden giden ve öncü bir firma olma adına yatırımlar yaptık ve geliştik. İlk başlarda animasyon kadromuzla ön planda olduk ancak zaman içerisinde güçlü organizasyonların altından başarıyla kaltık ve gücümüze güç katarak organizasyon alanında büyüdük. Açılış organizasyonu, Evlilik teklif organizasyonu ve doğum günü organizasyonu alanında İzmir'de zirvedeyiz. Son yıllarda kokteyl tarzı açılış organizasyonlarında %100 kendi ekibi ve ekipmanıyla gerçekleştiren Türkiye'nin nadir firmalarındanız.  Organizasyonların neredeyse tamamında kendi malzemelerimizi kullanmamızın getirmiş olduğu avantajları ve ekonomik gücü kullanara gün geçtikce büyümekteyiz. 

Hizmetlerimiz

Palyaço ve Kostümlü Karakterler, Noel Baba Animasyonları, Yılbaşı Partileri, Sirk Animasyonları, Animasyon Etkinlikleri, Balon Süsleme, Doğum Günü Partileri, Düğün-Davet Organizasyonları, Açılış Organizasyonları, Şirket Piknikleri, Şenlik Organizasyonları, Okul Şenlik & Eğlenceleri, Tanıtım Faaliyetleri, İlan Dağıtımları, Stant Çalışmaları ve Alış-Veriş Merkezi Etkinlikleri, Havai Fişek Gösterileri, Konfeti Showları, Çiçek Süslemeleri, Host Hostes Temini, Fuar Destek Hizmetleri, Sahne & Podyum Kiralama, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Pazarlama Destek Hizmeti, Marka Bilinirliğini Arttırıcı Faaliyetler, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Oyun Parkuru Kiralama, Pamuk Şeker, PopCorn, Osmanlı Macunu vb Sokak Satıcıları, Dans & Gösteri Ekipleri, Ses Sistemi Kiralama gibi birçok etkinliği kendi malzeme ve kadrosuyla başarıyla gerçekleştirmektedir. 

İzmir Havai Fişek Gösterisi

İzmir ve çevresinde profesyonel havai fişek gösterisi organizasyonu için en doğru ve ekonomik adrestesiniz. Havai fişek gösterisi alanında yenilikçi atılımlar, özenle planlanmış efekt seçimleri ve güvenlik esaslı gösteri anlayışımızla organizasyonlarınıza renk katıyoruz.

Türkiye Genelinde Hizmetinizdeyiz...

İzmir merkezli firmamız araçları Türkiye'nin neresinde olursanız olun hizmetinizde... Profesyonel ekibimizle yaz kış demeden müşterilerimizin her yerde her zaman hizmetinizdeyiz...

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Profesyonel, Tecrübeli Ekip & Ekipman

Yoğun çalışma temposunun da getirmiş olduğu bilgi birikimi ve pratikliği kendimize ait ekipmanlarla birleştirdik. Organizasyonlarımızın neredeyse tamamında kendimize ait ekipmanları kendi ekibimiz kullanıyor. Ekip ruhu ve personel sorumluluğu bozulmadan mutlak başarı sağlanıyor.

Türkiye Genelinde Hizmetinizdeyiz

Profesyonel ekibimizle ve son model araçlarımızla Türkiye'nin her köşesinde hizmet için biz hazırız. Bazı işlerimiz; Mersin Kipa açılış organizasyonu, Diyarbakır Karpuz Festivali, Şanlıurfa Vestel açılış organizasyonu, Kırklareli Kipa aktiviteleri, Samsun'da açılış organizasyonları örnek olabilir.

İzmir Organizasyon - Bize Ulaşın

Tel : 0232 421 50 00 (Pbx)
Cep 1 : 0533 470 73 98 ( Uğur Candan )
Cep 2 : 0507 919 19 18 ( Elif Emeröz )
Mail : info@izmirorganizasyon.com
Adres : Kıbrıs Şehitleri Caddesi  No:117 Kat:5  Daire:9   Alsancak - İZMİR